چرا رابطه‌ها سرد میشوند؟

 چرا رابطه‌ها سرد میشوند؟

رابطه‌ها گاهی وقتا از اونجایی سرد میشن که شما اصلاً باورتون نمی‌شه ازش غافلید مواردی وجود داره که شما حسابش نمی‌کنید حواستون نیست.

۱. دور بودن زن و مرد از هم

مثلاً :مرد شغلش جوری باشه که روزها از همسرش دور باشه مثلاً کارهای اقماری که دو هفته از هم دورند و یا زن بیشتر زمان خود را با دوستان خود سپری می‌کنه.

همین کم‌تر دیدن باعث سرد شدن عاطفه اونا میشه از قدیم گفتن

از دل برود هر آنکه از دیده برفت

۲.خیانت

خیانت دژ اعتماد بین زن و شوهر رو در هم فرو می‌شکنه و زخمش تا سال‌ها در قلب طرف مقابل باقی می‌مونه و وقتی اعتماد از بین بره دیگه نمی‌تونه به رابطه دل ببنده می‌ترسه

 

۳. غرور و لجبازی

مثلاً ضعف زیادی در برابر معذرت خواهی دارند و در این زمینه احساس ناتوانی یا غرور می‌کنند گاه دیده می‌شود که در پذیرش اشتباه بسیار سخت هستند و فکر می‌کنند همیشه خودشان درست می‌گویند

 

۴. نوبت گذاری

در ابراز علاقه اینکه فکر می‌کنند همیشه مرد باید اولین نفر در ابراز علاقه باشد و یا در عوامل جنسی نیز این موضوع بسیار دیده می‌شود توی دعواها منتظرند فرد مقابل زودتر عذرخواهی کند و خودشان هرگز آغاز کننده نیستند منفعل بودن زن در رابطه جنسی بسیار مشکل ساز است.

 

۵. تحقیر شدن

همه ما اشتباه می‌کنیم اما بابت اشتباهاتمون نباید تحقیر بشیم

رفتار ما شاید بد بوده ولی شخصیت ما هیچ وقت بد نیست مخصوصاً توی جمع چون وقتی یک نفر تحقیر بشه شخصیتش زیر سوال میره و دیگه میل به صحبت کردن یا ادامه رابطه نداره و میل به انزوا پیدا می‌کنه.

۶. عدم رعایت بهداشت و نرسیدن به خود

مراجعی داشتم که بوی بدنش کل فضا رو گرفته بود مشخص بود حداقل دو هفته حموم نرفته و با بوی دهان و لباس‌های ژولیده‌اش اعتراض داشت که چرا زنم تحویلم نمی‌گیره گفتم منم اگه زنت بودم همینطوری ازت فاصله می‌گرفتم اینجوری بهش برخورد و به خودش اومد الان ببینینش باورتون نمی‌شه که اون آدم سابقه.

 

۷. عدم گفتگو با هم

شما رو نمی‌دونم اما چند وقت پس از ازدواج زن و شوهر می‌فهمند که هیچ

حرفی با هم ندارند و یه سکوت مرگبار وحشتناک غم انگیز بینشون حاکم می‌شه صمم و بکم و اینایی که یه روزی عاشق دو آتیشه بودن تبدیل میشوند به دشمن هم فقط اینو بگم تحقیقات نشون میده رابطه‌ای سالمه که در طول روز میانگین ۵ هزار کلمه زن و شوهر با هم حرف بزنن در غیر این صورت این زندگی حکم یه قبرستون رو داره .

 

 

صحبت در مورد این سوال به افرادی که در یک رابطه جدی قرار دارند ضروریه.

( البته که به افراد در هر مقطعی از رابطه کمک می‌کنه .)

پس گفتگو رو فراموش نکنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *